Черкаси Інформ

На Дніпропетровщині зафіксували понад дві сотні порушень під час другого туру президентського голосування

На Дніпропетровщині зафіксували понад дві сотні порушень під час другого туру президентського голосування
33231 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нетверезі та неповнолітні виборці, і навіть — загроза мінування. Понад дві сотні повідомлень про порушення, одне кримінальне та 14 адміністративних правопорушень. Таким був другий тур президентського голосування на Дніпропетровщині. Подробиці — у дайджесті наших журналістів.

Виборців, які креативно підійшли до свого права обирати, у другому турі в нашій області виявилось більш ніж достатньо. У Кривому Розі жінка напідпитку намагалася з’їсти бюлетень. Шматок встигли вихопити, а на порушницю склали адмінпротокол, повідомили у міському управлінні поліції

Не пас задніх і Дніпро. Тут так само нетвереза жінка, виконавши свій громадянський обов’язок, заснула просто на клумбі у дворі дільниці.

Також голосування у Кривому Розі запам’ятаються і неповнолітнім виборцем. Тут запрошення на вибори прийшло восьмирічному хлопчику. Через плутанину з датою народження у Єдиному реєстрі виборців, як виявилося згодом.

Невдалими жартами відзначилися й у Нікополі. На одній з дільниць чоловік “під градусом” заявив, що приніс з собою у рюкзаку вибухівку. А проголосувавши, пояснив, що просто пожартував.

Та попри це правоохоронці констатують — другий тур виборів пройшов відносно спокійно. Станом на 20.00 21 квітня зафіксували одне кримінальне провадження й склали 14 адмінпротоколів.

"Кримінальна справа відкрита за те, що громадянин проголосував двічі: спочатку він проголосував в лікарні, де був зареєстрований нещодавно. Оскільки хворів, і після того як проголосував у лікарні, пішов проголосував за місцем мешкання, де він був внесений в списки. Щодо адміністративних порушень, то хочу сказати, що основна кількість — це за фотографування бюлетенів. І викладення їх в публічний простір", - зазначив заступник начальника ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс. 

Всього ж, за даними обласного ситуаційного центру, в день голосування зареєстровано 204 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. У прес-службі обласного управління Національної Поліції переконують, кожен факт перевірили та винесли законне рішення.

 

© 2020 cherkasy-inform

Мої відео