Черкаси Інформ

Машиніст крану відповіла у суді за трагічну загибель колеги на виробництві

Машиніст крану відповіла у суді за трагічну загибель колеги на виробництві
38992 ПЕРЕГЛЯДІВ
Краматорський міський суд оголосив вирок у справі робітника одного з промислових підприємств м. Краматорська, визнаної винною у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людей) КК України. 
 
Cудом встановлено, що 11 вересня 2017 року машиніст мостового крану, виконуючи завдання зі збору та відвантаження металобрухту, не маючи відповідного наряду-допуску і не впевнившись у наявності в електрогазозварника засобів індивідуального захисту, підняла останнього у люльці на висоту 5,8 м. Під час різання непрацюючого трубопроводу відрізаний край труби вдарив по люльці, в результаті чого чоловік впав на бетонну підлогу, отримавши травми, не сумісні з життям. 
 
Суд, погодившись з обґрунтованою позицією публічного обвинувачення, підтримуваного Краматорською місцевою прокуратурою, визнав, що смерть робітника знаходилась у прямому причинно-наслідковому зв’язку з діями машиніста. 
 
Жінку засуджено до 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки та позбавленням права обіймати посади, пов’язані з додержанням правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою строком на 1 рік.
Теги: законісправедливість

© 2020 cherkasy-inform

Мої відео